Humanitarna akcija - STUDENTI KOPILICE ZA DIJETE KOPILICE

Ostalo, Naslovna
Humanitarna akcija - STUDENTI KOPILICE ZA DIJETE KOPILICE

Poštovani djelatnici i studenti,

Povodom objave članka u Slobodnoj Dalmaciji https://slobodnadalmacija.hr/split/splitska-udruga-objavila-molbu-na-koju-je-tesku-ostati-ravnodusan-uskoro-joj-je-pricest-a-nemaju-ni-za-hranu-1388675, pozivamo vas na sudjelovanje u humanitarnoj akciji prikupljanja kućanskih potrepština za našu sugrađanku, koja se nalazi u teškoj životnoj situaciji.

Svaka donacija, bilo da se radi o hrani, higijenskim potrepštinama ili odjeći, može napraviti veliku razliku u životu naše sugrađanke.

Akcija prikupljanja potrepština održat će se od 20.5.2024. do 24.5.2024. Svoje donacije možete donijeti u prostore Odjela na adresi Kopilica 21  - pored porte Odjela.

Uvjereni smo da će naš Odjel, kao i mnogo puta do sada, pokazati svoju snagu i solidarnost te pomoći onima kojima je pomoć najpotrebnija.

Hvala vam unaprijed na vašoj velikodušnosti i podršci.

S poštovanjem,

Andrea Madžar, predsjednica Studentskog zbora