HEP stipendije

13.10.2023.

Ostalo, Naslovna
HEP stipendije

Hrvatska elektroprivreda (HEP) dugi niz godina ostvaruje uspješnu suradnju s obrazovnom i sa znanstvenom zajednicom u područjima od zajedničkog interesa. Prepoznajući trajnu potrebu za mladim, motiviranim i obrazovanim talentima, s veseljem vas obavještavamo o tome da je HEP raspisao Natječaj za dodjelu stipendija redovnim studentima za akademsku godinu 2023./2024. na koji se studenti mogu prijaviti od 10. DO 24. LISTOPADA 2023. GODINE.

Ovim natječajem planiramo ukupno dodijeliti 40 STIPENDIJA studentima tehničkih usmjerenja i tako, nakon završetka studija, svakom studentu (stipendistu) omogućiti zaposlenje u svojstvu pripravnika na
neodređeno vrijeme u društvu / organizacijskoj jedinici koja ga je stipendirala.

U privitku dostavljamo poster sa osnovnim detaljima i QR kodom čijim skeniranjem studenti mogu pronaći sve potrebne informacije o natječaju i načinu prijave.

Preuzmi dokumente: