Gostujuće predavanje "Vrste dizajniranja u inventoru"

20.02.2023.

Gostujuće predavanje "Vrste dizajniranja u inventoru"

Poštovani studenti,

Pozivamo Vas da dana 21.02.2023 g. (utorak) s početkom u 09:00 sati u učionici KOP_II_P13 Sveučilišnog odjela za stručne studije sudjelujete na gostujućem predavanju Marka Vuletića, univ.mag.ing.mech, na temu "Vrste dizajniranja u inventoru".

Studenti će kroz predavanje upoznati se s pojedinim prednostima i manama dizajniranja u inventoru. Načini dizajniranja u inventoru su Basic modeling, Skeletal modeling, Workspace Envelope Modeling i  Multy- body design, te će se u sklopu predavanja demonstrirati načini primjene navedenih metoda.

Predavanje je namijenjeno svim studentima Sveučilišnog odjela za stručne studije neovisno o studijskom programu, a prvenstveno studentima preddiplomskih stručnih studija Elektronike i Elektroenergetike, te specijalističkog diplomskog stručnog studija Elektrotehnike.

Trajanje predavanja je šest školskih sati.

Događaj je organiziran u sklopu projekta "Unaprjeđenje i provedba stručne prakse na Sveučilišnom odjelu za stručne studije", UP.03.1.1.04.0052.

Kvalitetno obrazovanje