Gostujuće predavanje Tea Vučkovića, dipl.ing., na temu "Programiranje mikrokontrolera pomoću C jezika"

07.03.2023.

Događanja, Naslovna

Poštovani studenti,

Pozivamo Vas da danas, 07.03.2023 g. (utorak), s početkom u 16:00 sati u učionici KOP_II_P07 Sveučilišnog odjela za stručne studije sudjelujete na gostujućem predavanju Tea Vučkovića, dipl.ing., na temu "Programiranje mikrokontrolera pomoću C jezika".

Za vrijeme gostujućeg predavanja, studentima će biti prezentirano programiranje mikrokontrolera STM 32 pomoću naprednih softverskih alata u razvojnom okruženju za 32-bitne mikrokontrolere.

Predavanje je namijenjeno svim studentima Sveučilišnog odjela za stručne studije neovisno o studijskom programu, a prvenstveno studentima preddiplomskih stručnih studija Elektronike i Elektroenergetike, te specijalističkog diplomskog stručnog studija Elektrotehnike.

Događaj je organiziran u sklopu projekta "Unaprjeđenje i provedba stručne prakse na Sveučilišnom odjelu za stručne studije", UP.03.1.1.04.0052.