Gostujuće predavanje - "Pretvaranje ideje u projekt spreman za financiranje iz EU"

23.03.2022.

Događanja, Naslovna

Pozivamo Vas da 29.03 (Utorak) s početkom u 09:00 sati u učionici KOP_II_106 Sveučilišnog odjela za stručne studije sudjelujete na gostujućem predavanju Antonele Lozančić, mag.oec. na temu "Pretvaranje ideje u projekt spreman za financiranje iz EU".

Financiranje putem sredstava dodijeljenih iz fondova Europske unije je danas sve popularnija metoda financiranja, te je poznavanje načina funkcioniranja ove vrste financiranja nužnost i ujedno komparativna prednost.

Predavanje je namijenjeno svim studentima Sveučilišnog odjela za stručne studije neovisno o studijskom programu, a prvenstveno studentima specijalističkog diplomskog stručnog studija Računovodstva i financija i Menadžmenta trgovine i turizma.

Trajanje predavanja je šest školskih sati.

Događaj je organiziran u sklopu projekta "Unaprjeđenje i provedba stručne prakse na Sveučilišnom odjelu za stručne studije", UP.03.1.1.04.0052, te će biti održan uz poštivanje aktualnih epidemioloških mjera.