Gostujuće predavanje Nadice Šalov, dipl. oec. na temu "Suvremene prilike i izazovi rada u računovodstvenom uredu"

06.03.2023.

Događanja, Naslovna

Poštovani studenti,

Pozivamo Vas da dana 07.03.2023 g. (Utorak) s početkom u 17:45 sati u učionici KOP_I_002 Sveučilišnog odjela za stručne studije sudjelujete na gostujućem predavanju Nadice Šalov, dipl. oec. na temu „Suvremene prilike i izazovi rada u računovodstvenom uredu".

Studenti će se za vrijeme gostujućeg predavanja upoznati s procesima rada u računovodstvenom uredu i pristupu rješavanja računovodstvenih pitanja i problema na primjerima iz prakse.

Predavanje je namijenjeno svim studentima Sveučilišnog odjela za stručne studije neovisno o studijskom programu, a prvenstveno studentima preddiplomskih stručnih studija i specijalističkog diplomskog stručnog studija Računovodstva i financija.

Događaj je organiziran u sklopu projekta "Unaprjeđenje i provedba stručne prakse na Sveučilišnom odjelu za stručne studije", UP.03.1.1.04.0052.