Gostujuće predavanje Marka Vulića, univ.mag.ing.mech, na temu "Osnove programiranje u inventoru"

27.02.2023.

Poštovani studenti,

Pozivamo Vas da dana 28.02.2023 g. (utorak) s početkom u 16:00 sati u učionici KOP_II_P13 Sveučilišnog odjela za stručne studije sudjelujete na gostujućem predavanju Marka Vulića, univ.mag.ing.mech, na temu "Osnove programiranje u inventoru".

Inventor je baziran na VBA kodu i ilogicu. U ovom gostujućem predavanju će se predstaviti nekoliko korisnih kodova koji se koriste za poboljšanje rada u inventoru, te objašnjenje tih kodova i načina pisanja tih kodova u inventoru.

Predavanje je namijenjeno svim studentima Sveučilišnog odjela za stručne studije neovisno o studijskom programu, a prvenstveno studentima preddiplomskih stručnih studija Elektronike i Elektroenergetike, te specijalističkog diplomskog stručnog studija Elektrotehnike.

Trajanje predavanja je šest školskih sati.

Događaj je organiziran u sklopu projekta "Unaprjeđenje i provedba stručne prakse na Sveučilišnom odjelu za stručne studije", UP.03.1.1.04.0052.