Gostujuće predavanje - Biljana Borzan

21.03.2017.

Događanja

U petak, 24.03.2017, s početkom u 16,15 sati u predavaonici 108, održat će se predavanje na temu zaštite potrošača unutar Europske unije održat će Biljana Borzan, hrvatska zastupnica u Europskom parlamentu. Izlaganje europarlamentarke obuhvatit će niz tema: od problema različite kvalitete proizvoda namjenjenih tržištu starijih i novijih, uglavnom istočnoeuropskih i srednjoeuropskih članica EU, sigurnosti hrane i potrebi jedinstvene zakonodavne regulacije kao i o problemu visokih cijena lijekova na tržištu EU, čime farmaceutska industrija izravno ugrožava zdravstvenu zaštitu građana i održivost proračuna država članica.

Predavanje je organizirano u okviru kolegija Etika u poslovanju i Unutarnjetrgovinsko i vanjskotrgovinsko poslovanje, a svi zainteresirani studenti, nastavnici kao i zaposlenici Odjela su dobrodošli!

Slika preuzeta s Food Safety Magazine