Gostujuće predavanje

21.12.2018.

Događanja

U sklopu kolegija Fondovi EU, studenti 1. godine specijalističkog diplomskog stručnog studija računovodstvo i financije, ugostili su goste predavače iz udruge MI.

Zrinka Goreta i Tijana Tešija, suradnice u programu kroz projekt, približile su studentima svoja iskustva i izazove provedbe projekta financiranog europskim novcem. Kroz projekt Volonturizma, financiran iz IPA programa, pojasnile su važnost i složenost partnerskih odnosa, o kojima uvelike ovisi i krajnji ishod projekta.

Naglasile su i kako je samoj udruzi uspješnost u prethodnim projektima bila važana odskočna daska za dobivanje financiranja iz novih projekata koji su sada na samom početku provedbe.

Zahvaljujemo se gošćama što su s našim studentima podjelili ova dragocijena iskustva i želimo im puno uspjeha u daljnjem radu.