Formular za projekt postakademskog zapošljavanja

30.06.2016.

Ostalo

SVEUČILIŠTE U SPLITU I SVEUČILIŠTE U ZAGREBU objavljuju POZIV za upis 2. generacije studenata Programa postakademskog zapošljavanja i stjecanja upravljačkih sposobnosti u akademskoj godini 2015./2016. Pozivom se uređuju uvjeti prijave i upisa studenata Sveučilišta u Splitu i Sveučilišta u Zagrebu na Program postakademskog zapošljavanja i stjecanja upravljačkih sposobnosti studenata u akademskoj godini 2015./2016. Sukladno Pravilniku o Programu postakademskog zapošljavanja i stjecanja upravljačkih sposobnosti studenata Sveučilišta u Splitu, pravo prijave po Pozivu ostvaruju studenti preddiplomskih sveučilišnih, integriranih preddiplomskih i diplomskih sveučilišnih, diplomskih sveučilišnih studija, preddiplomskih stručnih studija i specijalističkih diplomskih stručnih studija.

Detaljnije informacije