Erasmus stručna praksa

21.10.2019.

Događanja

U okviru Erasmus programa Sveučilišni odjel za stručne studije posjetile su kolegice iz Slovenije gđa. Mirta Belić i gđa. Lidija Ajtnik sa Školskog centra Slovenj Gradec, više strukovne škole. Posebno ih je interesirala organizacija i provedba stručne prakse na Odjela.

Voditeljica Ureda za poslovnu suradnju s vanjskim subjektima Slađana Brajević organizirala je sastanak u Hrvatskoj gospodarskoj komori – Županijskoj komori Split radi razmjene iskustava oko realizacije stručne prakse. Kolegice iz Slovenije primio je predsjednik HGK gosp. Joze Tomas i direktorica gđa. Vesna Friedl. U konstruktivnom razgovoru još jednom je naglašena uspješna suradnja s Odjelom kroz stručne i specijalističke prakse za studente Odjela kao i kroz projekte koje Odjel realizira u partnerstvu s HGK. Na kraju sastanka dogovorena je i mogućnost da studenti iz Slovenije odrade stručnu praksu u HGK – Županijskoj komori Split.