Dragi studenti pozivamo vas na sudjelovanje u drugom UNIST Career Speed Datingu 2023

28.02.2023.

Događanja, Naslovna

Dragi studenti!

Ured za upravljanje karijerama zajedno sa Sveučilišnim odjelom za stručne studije Sveučilišta u Splitu drugu godinu za redom organiziraju''UNIST Career Speed Dating“. Događanje će se održati 09.03.2023. od 13 do 16 sati u multifunkcionalnoj dvorani Spinit inkubatora Sveučilišta u Splitu na adresi Matoševa 56.

Career Speed Dating je posebna kombinacija brzog spoja (eng. speed date) i razgovora za posao namijenjen svim studentima Sveučilišta u Splitu. Organizira se na način da se studenti u 5 do 8 minuta imaju priliku predstaviti poslodavcima te dobiti povratnu informaciju o dojmu koji ostavljaju i mogućnostima za napredak. Osim korisnog iskustva koje im olakšava ulazak na tržište rada, studenti ovim putem dobivaju priliku uvježbati i poboljšati predstavljanje sebe u poslovnom svijetu, ali i potencijalno pronaći posao ili praksu.

S druge strane, sudjelovanje na događaju omogućuje i poslodavcima da studentima predstave sebe, studentske poslove ili programe studentskih praksi koje nude. Na ovaj način brzo i jednostavno dolaze u kontakt sa potencijalnim kandidatima za razne poslove što može poslužiti kao prvi korak u selekciji. Također, imaju mogućnost zadržati životopise najboljih studenata i kontaktirati ih naknadno prema potrebi.

Požurite i osigurajte na vrijeme svoje mjesto na ovoj jedinstvenoj prilici za susret s potencijalnim poslodavcima, jer broj sudionika je ograničen!

Kako bismo studentima omogućili da se predstave poslodavcima u punom sjaju, dan prije, 8. ožujka organizira se pripremna radionica od 12 do 14 sati, također na lokaciji Spinit Inkubatora Sveučilišta u Splitu. Na radionice se mogu prijaviti svi studenti, neovisno o sudjelovanju na Career Speed Datingu.