DJELATNICI ODJELA U KLUPAMA!

09.02.2024.

Događanja, Naslovna

Ovaj tjedan studenti nisu bili u klupama jer se spremaju za ispite, ali naši nastavnici jesu! Na Odjelu su od 5. do 7. veljače, nastavnici pohađali čak tri iznimno vrijedne edukacije.

U suradnji s Filozofskim fakultetom u Splitu nastavnici su pohađali edukaciju iz područja Vrednovanja studentskih postignuća i Suvremene nastavne strategije i metode u visokoškolskoj nastavi. Edukatorice izv. prof. dr. sc. Tonča Jukić i izv. prof. dr. sc. Morana Koludrović pomogle su nam ojačati naše nastavničke kompetencije.

Mr.sc. Marko Tisovec, u organizaciji Hrvatskog instituta za financije, djelatnike je kroz radionicu CHAT GPT - Kako primijeniti umjetnu inteligenciju u vašem radu i poslovanju, uveo u osnove primjene umjetne inteligencije u svakodnevnom radu.

Hvala našim edukatorima!

Kvalitetno obrazovanje Industrija, inovacije i infrastruktura