Daruj krv i pokloni život za Valentinovo

Daruj krv i pokloni život za Valentinovo

Kad? 14.02.2023

Gdje? Sveučilišni odjel za stručne studije u Splitu, Kopilica 5

Alumni udruga Sveučilišnog odjela za stručne studije poziva studente i djelatnike Sveučilišta u Splitu,  članove udruge i sve ostale zdrave osobe od 18 do 65 godina starosti da se odazovu i u što većem broju podrže još jednu u nizu - 15. akciju dobrovoljnog darivanja krvi.

Akciji će se odazvati i učenici Turističko-ugostiteljske škole Split.

Akcija će se održati dana 14.02.2023 godine, u vremenu od 11 - 15 h u suradnji sa Hrvatskim Crvenim križem, u prostoru Sveučilišnog odjela za stručne studije u Splitu (dvorana 105), na adresi Kopilica 21.

Za potrebe identifikacije i evidencije, sa sobom je potrebno ponijeti važeću osobnu iskaznicu.

Akciju podržava i promiče krovna udruga Alumni Sveučilišta u Splitu (ASUS) pa pozivamo i ostale sastavnice Sveučilišta u Splitu da nam se pridruže.

Radujemo se vašem dolasku i odazivu u što većem broju!

Zdravlje i blagostanje