Dan obrazovanja i karijere u Turističko ugostiteljskoj školi Split

16.03.2018.

Novosti, Događanja

Dana 13.03.2018. godine Turističko ugostiteljska škola u Splitu održala je Dan obrazovanja i karijere. Cilj događanja je bio upoznati učenike s mogućnošću nastavka školovanja na visokoškolskim institucijama koje nude nastavne programe iz područja turizma i ugostiteljstva kao i predstaviti potencijalne  poslodavce. Svoj program je izložilo jedanaest visokoškolskih institucija, a  Sveučilišni odjel za stručne studije predstavile je Slađana Brajević, voditeljica Ureda za poslovnu suradnju s vanjskim subjektima.  U razgovorima s učenicima studentice,  Iva Vuco i Anamarija Elez, studentice preddiplomskog stručnog studija Trgovinsko poslovanje, smjer Vanjsko trgovinsko poslovanje i međunarodna putovanja prenijele su svoja iskustva studiranja na Odjelu i motivirale učenike da Sveučilišni odjel za stručne studije bude njihov odabir za nastavak školovanja.