Čestitke kolegi!

28.10.2019.

Istaknuto, Mediji o nama
Čestitke kolegi!

Stipo Margić, student preddiplomskog stručnog studija Informacijska tehnologija na Sveučilišnom odjelu za stručne studije u Splitu, osvojio je prvu nagradu za projekt "Capallble" na završnoj svečanosti StartIT@PICS akademije održanoj 25. listopada 2019. godine na FESBu, a u organizaciji Splitsko-dalmatinske županije u sklopu projekta ICT Županija.

Cilj projekta "Capallble" je razvoj digitalne interaktivne mape koja bi prikazivala sva mjesta pristupačna osobama s invaliditetom. Na mapi bi bila sva mjesta ne samo za kolica i hodalice, nego i za mame s djecom.

Naš Odjel podržava u potpunosti ovaj projekt, te će uložiti velike napore u podršci samom projektu, kao i svim drugim društveno korisnim i opravdanim projektima.

Čestitke kolegi!!!

Više na linku slobodnadalmacija.hr...