Bivši menadžeri Coca-Cole stižu u Split i otkrivaju tajne uspješnih brendova

05.06.2024.

Ostalo, Naslovna
Bivši menadžeri Coca-Cole stižu u Split i otkrivaju tajne uspješnih brendova

Marketing Masterclass je iznimno praktičan, dinamičan i interaktivan trening koji koristi dokazane i precizne metodologije koje su uvele i koristile najveće svjetske kompanije. Polaznici će između ostaloga naučiti kako ispravno analizirati, razumjeti i znati definirati vanjske i interne faktore, kako pronaći relevantan uvid u poslovanje, kako izazove pretvoriti u prilike i kako pronaći nove te kako kontinuirano povećati vrijednost vašeg brenda.

Uz to, polaznici će dobiti potvrdu o sudjelovanju, ali i praktične vodiče u kojima mogu pronaći 10 koraka koji dovode do idealne brend strategije i izvedbenog plana te će saznati kojih 5 velikih grešaka rade mnoge kompanije, ali to ne vide.

Cijena treninga je 280 € po osobi, a za studente je osigurana posebna cijena od 50 €.

Marketing Masterclass će se održati u Splitu 21. lipnja od 9 do 16 sati u hotelu Ambasador.

Za sve informacije:  ivan@vrh.komunikacije.com