Anketa za sadašnje i bivše studente turizma i ugostiteljstva

12.10.2018.

Anketa za sadašnje i bivše studente turizma i ugostiteljstva

Dragi studenti*,

molim popunite sljedeću anketu čiji cilj je unaprijediti studijske programe turizma i ugostiteljstva prvostupanjske (preddiplomske i stručne) razine u Hrvatskoj i EU.
Poveznica na anketu: ANKETA SADAŠNJIH STUDENATA TURIZMA I UGOSTITELJSTVA (odaberite hrvatsku inačicu ankete)

*Anketa se odnosi na studente 1. godine specijalističkog diplomskog studija Menadžment trgovine i turizma koji su završili preddiplomski studijski program Trgovinsko poslovanje, modul Vanjska trgovina i međunarodna putovanja te studente 2. godine specijalističkog diplomskog studija Trgovinsko poslovanje, modul Vanjska trgovina i međunarodna putovanja.

Dragi bivši studenti*,

Poveznica na anketu: ANKETA BIVŠIH STUDENATA TURIZMA I UGOSTITELJSTVA (odaberite hrvatsku inačicu ankete)

*Anketa se odnosi na diplomirane studente preddiplomskog i specijalističkog diplomskog studija Trgovinsko poslovanje, modul Vanjska trgovina i međunarodna putovanja

Unaprijed hvala,