ALUMNI POWERED BY STUDENTSKI ZBOR

29.05.2024.

Događanja, Naslovna

U organizaciji Studentskog zbora Odjela održano je treće gostujuće predavanje bivših studenata Odjela iz pokrenutog serijala predavanja "I JA SAM BIO STUDENT ODJELA!".

Gostujuće predavanje održala je Ingrid Abram, mag. oec. i svoje mlade kolege upoznala sa svim izazovima, ali prilikama koje su je dovele do danas uspješne poduzetničke karijere. Tema je pobudila veliki interes kod naših studenata, osobito onih smjera Računovodstvo i financije, koji su se odazvali pozivu na predavanje u velikom broju. Njihova stariji kolegica ohrabrila ih je svojim uspješnim iskustvom, ali i poručila kako upravo u ovom trenutku svog života, studirajući na našem Odjelu, grade put svog profesionalnog uspjeha!

Zahvaljujemo se našoj Ingrid Abram i želimo joj puno osobnog i profesionalnog uspjeha.

Sve studente pozivamo na naredno gostujuće predavanje koje će se održati u listopadu (imamo i mi pravo na stanku!), a gost neka za sada bude gost iznenađenja!

Vaš Studentski zbor