ALUMNI POWERED BY STUDENTSKI ZBOR

12.04.2024.

Događanja, Naslovna

U organizaciji Studentskog zbora Odjela održano je drugo gostujuće predavanje bivših studenata Odjela iz pokrenutog serijala predavanja "I JA SAM BIO STUDENT ODJELA!".

Gostujuće predavanje održao je Toni Karabatić, mag. ing.elektrotehnike i studente upoznao sa svojim karijernom putem koji ga je doveo do pozicije  Asset menadžera. Tema je pobudila veliki interes kod naših studenata koji su se odazvali pozivu na predavanje u iznimno velikom broju. Njihov stariji kolega dao im je mogućnost realnog i cjelovitog uvida u očekivanja poslodavaca, ali ih i ohrabrio spoznajom kako kvalitetna baza znanja koju mogu steći studirajući na našem Odjelu, otvara vrata budućeg profesionalnog uspjeha!

Zahvaljujemo se našem Toniju Karabatiću i želimo mu puno osobnog i profesionalnog uspjeha.

Sve studente pozivamo na naredno gostujuće predavanje koje će se održati u svibnju, a gost neka za sada bude gost iznenađenja!

Vaš Studentski zbor