ALUMNI POWERED BY STUDENTSKI ZBOR

12.12.2023.

Događanja, Naslovna

U organizaciji Studentskog zbora Odjela održano je prvo gostujuće predavanje bivših studenata Odjela iz pokrenutog serijala predavanja "I JA SAM BIO STUDENT ODJELA!".

Gostujuće predavanje održala je Anita Rogošić, mag. oec. i studente upoznala sa svim izazovima i prilikama svog karijernog puta.

Sadašnji studenti, koji su se odazvali u iznimno velikom broju i popunili čitav amfiteatar, dobili su priliku iz prve ruke saznati kako se postaje i opstaje kao Projekt menadžer.

Izlaganje je završilo i diskusijom u kojoj su studenti gošći postavili vrlo izazovna pitanja na koja im je ona spremno i odgovorila. Bilo je zanimljivo i korisno. Zahvaljujemo se Aniti Rogošić i želimo joj puno uspjeha u nastavku njene karijere.

Sve studente pozivamo na naredno gostujuće predavanje koje će se održati u ožujku, a gost neka za sada bude gost iznenađenja!

Vaš Studentski zbor