10. Tjedan cjeloživotnog učenja – Dan otvorenih vrata

21.09.2016.

Događanja

Agencija za strukovno obrazovanje i obrazovanje odraslih ove godine, od 26. rujna do 2. listopada, organizira jubilarni, 10. Tjedan cjeloživotnog učenja u Hrvatskoj. Niska stopa uključenosti hrvatskih građana u neki oblik cjeloživotnog učenja već je duže vrijeme prepoznata kao nešto što predstavlja bitan problem za hrvatsko društvo.

Upravo je potreba za jačanjem svijesti o važnosti cjeloživotnog učenja bila poticaj za pokretanje Tjedna cjeloživotnog učenja, koji je osmišljen kao nacionalna obrazovna kampanja u kojoj se građanima na neposredan, često i neformalan način, prenosi poruka o važnosti obrazovanja i učenja.

Centar za cjeloživotno učenje i obrazovanje odraslih se također uključuje u ovu kampanju te poziva sve zainteresirane studente i sugrađane da dođu na Dan otvorenih vrata u utorak, 27. rujna 2016. od 11:00 do 13:00 sati u prostorije Sveučilišnog odjela za stručne studije, Kopilica 21.Ovom prilikom se mogu dobiti informacije o programima cjeloživotnog obrazovanja Centra iz područja Elektronike, Elektroenergetike i Informacijske tehnologije kao i o programima koji su u pripremi.

Dobrodošli!