Elektrijada 2017.

08.11.2016.

Događanja

Obavještavamo Vas da su krenule prijave za međunarodno natjecanje Elektrijada 2017. Elektrijada je međunarodno sveučilišno natjecanje studenata elektrotehničkih fakulteta na kojem se već pedesetak godina uspješno natječu studenti iz ovog dijela. Na natjecanje se mogu prijaviti svi studenti Elektronike, Elektroenergetike, Strojarstva i Informacijske tehnologije. Studenti se mogu natjecati u znanju i/ili sportu. Timovi za natjecanja u znanju sastoje se od tri studenta.  U dokumentu (link za dokument – prilog “Znanje i sport”) može se naći 15 disciplina u znanju s opisom predmeta kao i listu sportova. Studenti će dobiti mentore koji će ih voditi i davati im smjernice za učenje. Mjesto gdje će se održati natjecanje biti će naknadno objavljeno. Troškovi smještaja i puta djelomično plaćaju studenti. O visini cijene biti će naknadno objavljeno. Prije natjecanja obaviti će se provjera znanja iz predmeta za koji se student prijavljuje.

Prijave na studentski.zbor.ss@gmail.com