ODRŽANO PREDAVANJE NA TEMU: ZAŠTITA POTROŠAČA NA PODRUČJU FINANCIJSKIH USLUGA

31.05.2022.

Događanja, Naslovna

U petak 27. 05.2022, u organizaciji Sveučilišnog odjela za stručne studije Sveučilišta u Splitu, Udruge za zaštitu prava potrošača „Splitski potrošač" – Split i Hrvatske agencije za nadzor financijskih usluga (HANFA), u prostorima Sveučilišnog odjela za stručne studije Sveučilišta u Splitu, održano je javno predavanje na temu: Zaštita potrošača na području financijskih usluga.

U okviru predavanja, kojim je moderirala dr.sc. Ivana Plazibat,  djelatnici Hrvatske agencije za nadzor financijskih usluga Anja Tkalčević i Filip Šaravanja,  upoznali su studente i sve prisutne, sa specifičnim temama iz područja digitalnih financijskih usluga kao i iz područja financijskih prevara i rizika kod korištenja financijskih usluga.

Nakon održanog predavanja otvorena je rasprava sa studentima o njihovim iskustvima pri korištenju financijskih usluga u on line okruženju.

Goals