Akcija dobrovoljnog darivanja krvi - 23.05.2022.

20.05.2022.

Akcija dobrovoljnog darivanja krvi - 23.05.2022.

Alumni udruga Sveučilišnog odjela za stručne studije i Studentski zbor Sveučilišnog odjela za stručne studije u Splitu pozivaju studente i djelatnike Sveučilišta u Splitu,  članove udruge i sve ostale zdrave osobe od 18 do 65 godina starosti da se odazovu i u što većem broju podrže još jednu, 14. akciju dobrovoljnog darivanja krvi.

Akcija će se održati dana 23.05.2022 ovaj put u poslijepodnevnom terminu u vremenu od 15.30 - 17.30 h u suradnji sa Hrvatskim Crvenim križem, u prostoru Sveučilišnog odjela za stručne studije u Splitu, Kopilica 5.

Za potrebe identifikacije i evidencije, sa sobom je potrebno ponijeti važeću osobnu iskaznicu.

Više o dobrovoljnom davanju krvi možete pročitati ovdje. Kako je bilo na prethodnim akcijama pogledajte u našoj galeriji.

Akciju podržava i promiče krovna udruga Alumni Sveučilišta u Splitu (ASUS), a ovaj put uz suradnju sa Studentskim zborom Sveučilišnog odjela za stručne studije, pa pozivamo i ostale sastavnice Sveučilišta u Splitu da nam se pridruže.

Radujemo se vašem dolasku i odazivu u što većem broju!