Studenti

Raspored održavanja ispita u jesenskom ispitnom roku

Redovni jesenski ispitni rok će se održati od 24. kolovoza 2020. do 18. rujna 2020. godine. Prvi dio ispitnog roka traje od 24. kolovoza do 4. rujna 2020., a drugi dio od 7. rujna do 18. rujna 2020. godine.

Poštovani studenti,

s obzirom na još uvijek važeće upute HZJZ o fizičkom distanciranju pri boravku u zatvorenim prostorima, za pristupanje fizičkim ispitima u jesenskom ispitnom roku obvezni ste izvršiti prijavu dolaska na ispit putem upitnika na MOODLE stranici predmeta.

Prijava/odjava dolaska na ispit moguća je do, zaključno, tri dana prije navedenog datuma održavanja ispita.

Temeljem vaših prijava biti ćete raspoređeni po učionicama (u skladu s preporukama HZJZ).

Navedeno se odnosi isključivo na ispite koji se održavaju u učionicama, on-line ispiti ne zahtijevaju prethodnu prijavu.

Za fizički pristup ispitu u zgradi Odjela obavezno je korištenje zaštitne maske, te pridržavanje općih mjera zaštite.

Zahvaljujemo na razumijevanju i želimo vam puno sreće s ispitima!

Preddiplomski stručni studiji:

Specijalistički diplomski stručni studiji: