Allianz Hrvatska d.d.

Allianz Hrvatska d.d. Je u procesu zapošljavanja osobe na radnom mjestu procjenitelja šteta

HEP grupa za stipendije

Natječaj HEP grupa za stipendije za redovne studente diplomskih studija 1. ili 2. godine.

HOW festival

Ovogodišnji HOW Festival održat će se 16.- 18. listopada 2019. u Poreču, u Valamar Collection Isabella Island Resortu. HOW je najveća regionalna konferencija hotelijera koja svake godine okuplja preko 500 sudionika: uglavnom direktore hotela, voditelje hotelskih odjela te direktore operacija.

Model European Union Strasboug 2019

Pozivaju se zainteresirani studenti da se prijave na projekt Model European Union Strasboug 2019 (European Elections edition).

Studentski centar Split traži pomoćne radnike

Studentski centar Split traži pomoćne radnike u kuhinji

Anketa za sadašnje i bivše studente turizma i ugostiteljstva

Mole se studenti da popune anketu čiji cilj je unaprijediti studijske programe turizma i ugostiteljstva prvostupanjske (preddiplomske i stručne) razine u Hrvatskoj i EU.