50 tečajeva za studente za 50 godina Srca

Sveučilišni računski centar Sveučilišta u Zagrebu (Srce) ove godine obilježava 50 godina od osnutka i svoj rođendan želi proslaviti s najbrojnijom grupom svojih korisnika – studentima visokih učilišta u Republici Hrvatskoj.

Hack4Split

Pozivamo vas na mogućnost unapređenju života u zajednici grada Splita. Riječ je o „Hack4Split“, hackathonu kojem je cilj pronalazak i provedba društveno korisnih rješenja...

Istraživanje i upitnik za studente i djelatnike

Na Filozofskom fakultetu, u sklopu institucijskog znanstvenog projekta voditeljice doc. dr. sc. Ivane Restović, provodi se istraživanje na temu "Stavovi studenata i djelatnika Sveučilišta u Splitu o spolnosti i odgovornom spolnom ponašanju".

4. međunarodna ljetna škola u Rumunjskoj

Poštovani studenti,
naši Erasmus+ partneri pozivaju vas na svoju 4. međunarodnu ljetnu školu u Rumunjskoj.

Studentski digitalni HUB - najava aktivnosti za travanj

Poduzetnički centar Split zajedno sa Studentskim poduzetničkim inkubatorom Ekonomskog fakulteta u Splitu, u sklopu projekta “Studentski digitalni HUB”, pripremili su novi set radionica i edukacija za studente i mlade.

GUESSS 2021

Poštovani studenti, molimo Vas da izdvojite 10-15 minuta svog vremena i sudjelujete u međunarodnom istraživanju GUESSS 2021.