Čestitke kolegici

Naša kolegica Mijana Matošević Radić 9. srpnja 2018. uspješno je obranila doktorsku disertaciju s naslovom „Turizam i konvergencija gospodarskog rasta u zemUama clanicama Europske unije“.
Čestitke kolegici
Humanitarni koncert

Pozivamo Vas da se pridružite na humanitarnom koncertu "Djetinjstvo van bolnice" za uređenje ambulante u sklopu Klinike za dječje bolesti KBC-a Split u petak 29. lipnja u 18:30h...
Humanitarni koncert
WebStart I PlanStart

HGK Županijska komora Split i Sveučilišni odjel za stručne studije već treću godinu zaredom surađuju na provedbi projekata WebStart I PlanStart te su i ove godine nagrađeni najbolji radovi studenata.
WebStart I PlanStart
Studijsko putovanje

Studenti studijskog programa Trgovinsko poslovanje, modula Vanjska trgovina i međunarodna putovanja, putovali su u Njemačku, Bavarsku u sklopu studijskog putovanja.
Studijsko putovanje
Ljetna škola JASSY

Alexandru Ioan Cuza University of Iasi organizira ljetnu školu JASSY Summer School u periodu od 9. do 22. srpnja 2018. u Iasi-ju, Rumunjska.
Ljetna škola JASSY
Rektorova nagrada

Odluka o dobitnicima Rektorovih nagrada u akademskoj godini 2017.-2018., a za postignuća u akademskoj godini 2016.-2017.
Rektorova nagrada
First3435363739414243Last