Najava događaja STup!2022

Studentski poduzetnički inkubator pri Ekonomskom fakultetu u Splitu organizira treće izdanje međunarodnog studentskog natjecanja STup!2022 uz potporu Grada Splita, Sveučilišta u Splitu i  alijanse Europskog sveučilišta mora (SEA-EU).

Najava događaja STup!2022
PLANSTART 2022

Hrvatska gospodarska komora – Županijska komora Split i Sveučilišni odjel za stručne studije Sveučilišta u Splitu i ove godine nastavljaju s projektom PlanStart.

PLANSTART 2022
NAJAVA PROJEKTA “HACK4SPLIT”

Poduzetnički centar Split u suradnji sa Studentskim poduzetničkim inkubatorom Ekonomskog fakulteta Sveučilišta u Splitu provodi projekt “Hack4Split” s ciljem doprinošenja rješavanju problema lokalne zajednice - područje Splita i okolice, osposobljavanjem i educiranjem mladih ljudi za aktivno građanstvo i socijalno poduzetništvo.

NAJAVA PROJEKTA “HACK4SPLIT”