Studenti

Obrane završnih radova

Odsjek za trgovinsko poslovanje

Ponedjeljak 17.07. 2017. Vijećnica, Kopilica 2.

R.B.

IME I PREZIME

SAT

MENTOR

TEME ZAVRŠNIH RADOVA:

1.

Marino Divković

Specijalistički diplomski studij

18:30

Doc. dr. sc. Ivan Peronja

ALTMANOV Z-SCORE MODEL

2.

Darijo Korčulanin

Specijalistički diplomski studij

18:50

Doc. dr. sc. Ivan Peronja

ULOGA NADZORNOG ODBORA U KORPORATIVNOM UPRAVLJANJU

 

PREDDIPLOMSKI STRUČNI STUDIJ ELEKTROENERGETIKE:

Utorak, 12. srpnja 2017.

Student

Tema

Mentor

Sat

Lokacija

PERICA PERKOVIĆ

IZRADA I UPORABA 3D PISAČA

Dr. sc. Tonko Kovačević, viši predavač

13:00

Kopilica II, Vijećnica

 

 

SPECIJALISTIČKI DIPLOMSKI STRUČNI STUDIJ ELEKTROTEHNIKE:

Srijeda, 12. srpnja 2017.

Student

Tema

Mentor

Sat

Lokacija

JOSIP PAIĆ

MODEL ENERGIJE VJETRA

Dr. sc. Zlatko Jankoski, profesor visoke škole

09:00

Kopilica II, Vijećnica

 

 

 

PREDDIPLOMSKI STRUČNI STUDIJ INFORMACIJSKE TEHNOLOGIJE:

Srijeda, 12. srpnja 2017.

Student

Tema

Mentor

Sat

Lokacija

MARIN TAFRA

IZRADA IGRE U LIMEJS OKVIRU

Marina Rodić, predavač

11:00

Kopilica II, Vijećnica

TONI BOŽAN

USPOREDBA OSPF I EIGRP PROTOKOLA KORIŠTENJEM MREŽNIH SIMULATORA

Mr. sc. Tatjana Listeš, viši predavač

17:00

Kopilica II, Vijećnica

 

SPECIJALISTIČKI DIPLOMSKI STRUČNI STUDIJ INFORMACIJSKE TEHNOLOGIJE:

Srijeda, 12. srpnja 2017.

Student

Tema

Mentor

Sat

Lokacija

VOJKO PRIBUDIĆ

IZRADA INTERNETSKE APLIKACIJE ZA UPRAVLJANJE OPREMOM

Mr. sc. Ivica Ružić, viši predavač

16:15

Kopilica II, Vijećnica

 

Petak, 14. srpnja 2017.

Student

Tema

Mentor

Sat

Lokacija

ANDREJA NAJEV

PORTAL ZA USLUGE FOTOGRAFIRANJA I VIDEO SNIMANJA

Ljubomir Hrboka, predavač

12:00

Kopilica II, učionica 111

 

 

Odsjek za trgovinsko poslovanje – Termini obrana završnih radova

 

Četvrtak 13. srpnja 2017. uč.107. Kopilica 2.

R.B.

IME I PREZIME

SAT

MENTOR

NASLOV TEME ZAVRŠNOG RADA:

1.

Sanja Grbeša

Preddiplomski stručni

09:00

Slađana Brajević, viši predavač

PRODAJA KLJUČNIM KUPCIMA NA PRIMJERU TVRTKE HOTEL KATARINA

2.

Sandra Koštić

Preddiplomski stručni

09:15

Slađana Brajević, viši predavač

FAZE PRODAJNOG PROCESA

3.

Antonia Mandić

Preddiplomski stručni

09:30

Slađana Brajević, viši predavač

EKSKLUZIVNA DISTRIBUCIJA NA PRIMJERU "MAC" KOZMETIKE

4.

Petra Buzov

Preddiplomski stručni

09:45

Slađana Brajević, viši predavač

UČINKOVITO UPRAVLJANJE ZALIHAMA-STRATEGIJSKI CILJ TVRTKE

5.

Anja Piplica

Preddiplomski stručni

10:00

Slađana Brajević, viši predavač

IZBOR KANALA DISTRIBUCIJE NA DOMAĆEM I MEĐUNARODNOM TRŽIŠTU

6.

Andrea Milatić

Preddiplomski stručni

10:15

Slađana Brajević, viši predavač

STRATEGIJE DISTRIBUCIJE

7.

Filip Petričević

Preddiplomski stručni

10:30

Mr. sc. Ivona Jukić, viši predavač

SOCIJALNO PODUZETNIŠTVO U SVIJETU I U REPUBLICI HRVATSKOJ

8.

Josip Kasalo

Specijalistički studij

10:45

Mr. sc. Ivona Jukić, viši predavač

UPRAVLJANJE PODUZETNIČKIM PROJEKTIMA NA PRIMJERU UZGOJA LIJESKE

9.

Matea Lazaneo

Preddiplomski stručni

11:05

Mr. sc. Mijana Matošević Radić, predavač

TURISTIČKA PONUDA GRADA ZAGREBA

10.

Mirko Radonja-Gvozdo

Preddiplomski stručni

11:20

Mr. sc. Mijana Matošević Radić, predavač

ULOGA CESTOVNOG PRIJEVOZA PUTNIKA U SUVREMENOM TURIZMU

11.

Ena Lučić Lavčević

Preddiplomski stručni

11:35

Mr. sc. Mijana Matošević Radić, predavač

TAILOR MADE TURISTIČKI ARANŽMANI

12.

Vedrana Musinov

Preddiplomski stručni

11:50

Dr. sc. Goran Ćorluka, predavač

SPECIFIČNOSTI RECEPCIJSKOG POSLOVANJA U LUKAMA NAUTIČKOG TURIZMA

13.

Andrijana Poša

Preddiplomski stručni

12:05

Dr. sc. Domagoja Buljan Barbača, prof.v.š

PRIMJENA HACCP SUSTAVA U UGOSTITELJSKOM OBRTU

14.

Mirsada Hasović

Specijalistički studij

12:25

Mr. sc. Anita Krolo Crvelin, viši predavač

PROCES PRIBAVLJANJA I SELEKCIJE LJUDSKIH POTENCIJALA

15.

Maja Perišić

Specijalistički studij

12:45

Mr. sc. Anita Krolo Crvelin, viši predavač

OKOLINA PODUZEĆA I MENADŽMENT LJUDSKIH RESURSA NA PRIMJERU SPLITSKE BANKE D.D.

16.

Anela Misir

Specijalistički studij

13:05

Mr. sc. Anita Krolo Crvelin, viši predavač

MOGUĆNOSTI SMANJENJA VIŠKA RADNE SNAGE

 

 

Petak 14. srpnja 2017. uč.107. Kopilica 2.

R.B.

IME I PREZIME

SAT

MENTOR

ČLANOVI POVJERENSTVA

1.

Mario Šimić

Specijalistički studij

09:00

Danijela Perkušić Malkoč, predavač

INTEGRIRANA MARKETINŠKA KOMUNIKACIJA NA PRIMJERU TVRTKE "VIPNET D.O.O."

2.

Zlatko Budrovčan

Specijalistički studij

09:20

Danijela Perkušić Malkoč, predavač

INTEGRIRANA MARKETINŠKA KOMUNIKACIJA NA PRIMJERU TVRTKE EVN CROATIA PLIN D.O.O.

3.

Sanja Bralo

Specijalistički studij

09:40

Ivan Akrap, viši predavač

SREDSTVA OSIGURANJA NAPLATE U TRGOVAČKIM UGOVORIMA, ZADUŽNICA I BANKARSKA GARANCIJA

4.

Nikolina Berić

Preddiplomski stručni

10:00

Ivan Akrap, viši predavač

FRANŠIZA

5.

Anita Perkovićn Milišić

Specijalistički studij

10:15

Marina Lolić Čipčić, viši predavač

DEMOGRAFSKI TRENDOVI U REPUBLICI HRVATSKOJ I NJIHOVE IMPLIKACIJE NA HRVATSKO GOSPODARSTVO

6.

Ana Vidović

Specijalistički studij

10:35

Renata Kožul Blaževski, viši predavač

ELASTIČNOST PONUDE I POTRAŽNJE

 

Utorak 18.07.2017. Vijećnica, Kopilica 2.

R.B.

IME I PREZIME

SAT

MENTOR

ČLANOVI POVJERENSTVA

1.

Franka Sindik

Preddiplomski stručni

16:00

Dr. sc. Jadranka Polović, predavač

PRAVO NA PRIVATNOST U SUVREMENOM INFORMACIJSKOM DRUŠTVU: ETIČKI ASPEKTI

2.

Sonja Rogošić

Preddiplomski stručni

16:15

Dr. sc. Jadranka Polović, predavač

POSLOVNA KULTURA ZEMALJA AZIJE

3.

Hrvoje Božić

Specijalistički studij

16:35

Mario Dadić, predavač

UPRAVLJANJE LJUDSKIM POTENCIJALIMA I ULOGA MOTIVACIJE NA PRIMJERU PODUZEĆA PIK VRBOVEC DD

4.

Ana Stipanović

Specijalistički studij

16:55

Ana Marija Alfirević, predavač

NASLJEĐIVANJE (PRIJENOS POSLOVANJA) NA PRIMJERU TVRTKE "TIM KABEL D.O.O."

5.

Ivan Kekez

Preddiplomski stručni

17:15

Dr. sc. Ivana Plazibat, prof.v.š.

KOGNITIVNO RAČUNALSTVO REALNA BUDUĆNOST TRGOVINE ILI UTOPIJA?

 

Odsjek za računovodstvo i financije obrane završnih radova

Utorak11. srpnja 2017. Vijećnica, Kopilica 2.

R. B.

IME I PREZIME

SAT

MENTOR

 

TEME ZAVRŠNIH RADOVA:

1.

Karmen Bulaš

Specijalistički studij

10:00

Mr. sc. Luka Mladineo, viši predavač

PRIHODI GRADA DUBROVNIKA

2.

Irena Barišić

Specijalistički studij

10:20

Mr. sc. Luka Mladineo, viši predavač

FINANCIRANJE REVITALIZACIJE TVRĐAVE SV. MIHOVIL

3.

Dorothea Dundović

Specijalistički studij

10:40

Tino Kusanović, predavač

DUG I ZADUŽIVANJE LOKALNIH JEDINICA VLASTI

4.

Ante Ćelić

Specijalistički studij

11:00

Tino Kusanović, predavač

ANALIZA ODRŽIVOSTI JAVNOG DUGA REPUBLIKE HRVATSKE

5.

Maja Vukorepa

Specijalistički studij

11:20

Tino Kusanović, predavač

OPOREZIVANJE DOHOTKA I NJEGOVI UČINCI

6.

Ana Gavić

Specijalistički studij

11:40

Tino Kusanović, predavač

IMOVINSKI POREZI U REPUBLICI HRVATSKOJ

 

 

 

Četvrtak13. srpnja 2017. Uč.110. Kopilica 2.

R. B.

IME I PREZIME

SAT

MENTOR

 

ČLANOVI POVJERENSTVA

1.

Nela Krstičević

Stručni studij

09:00

Dr. sc. Jelena Vidović, predavač

PRIZNAVANJE PRIMITAKA I IZDATAKA KOD OBRTNIKA

2.

Barbara Krvavac

Stručni studij

09:20

Dr. sc. Jasenka Bubić, prof.v.š

PRIVREMENE I STALNE RAZLIKE U FUNKCIJI FINANCIJSKOG REZULTATA POSLOVANJA

3.

Magdalena Gustin

Specijalistički studij

09:40

Dr. sc. Jasenka Bubić, prof.v.š

PREDVIĐANJE KORPORACIJSKOG (NE) USPJEHA

4.

Dora Čiček

Specijalistički studij

10:00

Mr. sc. Branko Sorić, viši predavač

ECB-SREDIŠNJA BANKA EU

5.

Ivana Oštrić

Specijalistički studij

10:20

Mr. sc. Branko Sorić, viši predavač

TRGOVANJE NA FOREX-U

6.

Ivana Norac Kljajo

Specijalistički studij

10:40

Dr. sc. Marko Miletić, viši predavač

OCJENA INVESTICIJSKIH KREDITA I POSLOVNOG PLANA S ASPEKTA BANKE

7.

Sandra Knežević

Stručni studij

11:00

Dijana Perkušić, viši predavač

FINANCIJSKO IZVJEŠTAVANJE ZA LISTANE KOMPANIJE U REPUBLICI HRVATSKOJ NA PRIMJERU KOMPANIJE PODRAVKA

8.

Vjekoslav Artuković

Specijalistički studij

11:40

Dr. sc. Petar Pepur, viši predavač

TROŠKOVI ŽIVOTNOG CIKLUSA PROIZVODA