Raspored održavanja ispita u ljetnom ispitnom roku

Redovni ljetni ispitni rok će se održati od 23. lipnja 2020. do 17. srpnja 2020. godine. Prvi dio ispitnog roka traje od 23. lipnja do 3. srpnja 2020., a drugi dio od 7. srpnja do 17. srpnja 2020. godine.

Poštovani studenti,

OBAVIJEST O NAČINU PREDAJE I PRIJAVE ZAVRŠNOG RADA ZA VRIJEME TRAJANJA PANDEMIJE BOLESTI COVID-19

Temeljem Odluke pročelnika Odjela, studenti koji su sukladno Pravilniku o izradi i obrani završnog rada...

Natječaj za Erasmus+ mobilnost

Sveučilište u Splitu objavljuje Natječaj za Erasmus+ mobilnost studenata u svrhu stručne prakse u natječajnoj godini 2020.

Rang lista prijava za Erasmus+

Rang lista prijava za Erasmus+ mobilnost studenata u svrhu studija

Obavijest za studente preddiplomskog i specijalističkog stručnog studija MTT

Obavijest o odabiru modulskog programa za studente preddiplomskog i specijalističkog stručnog studija Menadžment trgovine i turizma

Sveučilište u Splitu svečanom proslavom obilježilo 46. obljetnicu osnutka

Sveučilište u Splitu je u ponedjeljak, 15. lipnja, u velikom amfiteatru Medicinskog fakulteta svečano proslavilo 46. obljetnicu osnutka.