SVEČANI ZAVRŠETAK PROJEKTA „TOMMY – STUDENTSKO NATJECANJE 2022“ I DODJELA NAGRADA

04.07.2022.

Mediji o nama, Naslovna, Obavijesti

Nakon tri mjeseca vrijednoga rada studentskih timova i njihovih mentora, 30. lipnja 2022. godine, svečano je obilježen završetak projekta „Tommy – studentsko natjecanje 2022“ na Ekonomskome fakultetu u Splitu. Uvodno obraćanje studentskim timovima, kao i čestitke na ostvarenome uspjehu uputili su: prorektor za nastavu Sveučilišta u Splitu, prof. dr. sc. Goran Kardum, dekan Ekonomskog fakulteta u Splitu, izv.prof.dr.sc. Vinko Muštra, pročelnik Sveučilišnog odjela za stručne studije, dr.sc. Petar Pepur, prof. v. š. te član Uprave poduzeća Tommy, gospodin Zoran Mikulić.

Tijekom svečanosti, koju je vodila gospođa Marija Biuk, direktorica Službe ljudskih resursa poduzeća Tommy, direktori (mentori) pojedinih sektora, u okviru kojih su studentski timovi rješavali poslovne slučajeve, svim nagrađenim studentima uručili su potvrde o osvojenim mjestima uz novčane nagrade. Uz to, uručene su i zahvalnice svim mentorima sa sastavnica Sveučilišta koji su sudjelovali u projektu.

Osobito nam je zadovoljstvo istaći kako je pet studentskih timova našeg Odjela primilo nagrade, i to:

• tim Oluja mozgova, kojeg su činili studenti Odsjeka za menadžment, trgovinu i turizam, Stela Bečić, Tea Petra Debak, Mate Marušić i Slavko Đirlić, za rješenje poslovnog slučaja Marketing, osvojio je drugo mjesto i novčanu nagradu od 4.000,00 kuna;
  • tim 6002, kojeg su činili studenti Odsjeka za menadžment, trgovinu i turizam, Andrea Madžar, Božena Perić i Josipa Ugrina, za rješenje poslovnog slučaja Nabava, osvojio je drugo mjesto i novčanu nagradu od 4.000,00 kuna;
  • tim Protokol, kojeg su činili studenti Odsjeka za menadžment, trgovinu i turizam, Ivan Durdov, Martina Bacelj, Valentina Bilandžić i Filip Galić, za rješenje poslovnog slučaja Ljudski resursi, osvojio je drugo mjesto i novčanu nagradu od 4.000,00 kuna;
  • tim Ekipa za otpad, kojeg su činili studenti Odsjeka za elektrotehniku, Marin Oršulić, Ante Lelas i Ivana Bilandžić, za rješenje poslovnog slučaja Zbrinjavanje otpada, osvojio je drugo mjesto i novčanu nagradu od 4.000,00 kuna;
  • tim VIM, kojeg su činili studenti Odsjeka za računovodstvo i financije, Ivo Jakir, Mia Rogulj i Valentina Šprajc, za rješenje poslovnog slučaja Upravljanje zalihama, osvojio je prvo mjesto i novčanu nagradu od 7.000,00 kuna.

Iskrene čestitke upućujemo svim studentima, njihovim mentorima i organizacijskom odboru projekta.

Više o samoj svečanosti možete vidjeti u medijskim objavama: