OTVORENE SU PRIJAVE NA TOMMY - STUDENTSKO NATJECANJE 2022.!

23.03.2022.

Ostalo, Naslovna, Obavijesti Ureda za poslovnu suradnju
OTVORENE SU PRIJAVE NA TOMMY - STUDENTSKO NATJECANJE 2022.!

Dragi studenti,

Pred vama je prijava za Tommy - Studentsko natjecanje 2022. u timskome rješavanju poslovnih problema.

Prijave su otvorene do 1. travnja 2022. godine. Nakon toga slijedi vrijeme rada na poslovnim slučajevima i konzultacija s mentorima te je 15. svibnja 2022. krajnji rok za predaju vaših rješenja.

Na četiri slučaja mogu sudjelovati svi studenti studija Menadžmenta trgovine i turizma te Računovodstva i financija, a na jednom slučaju mogu sudjelovati svi studenti studija Elektroenergetike.

Sudjelovanje na studentskom natjecanju je dobrovoljno. Natjecatelji se prijavljuju u timovima od 3 do 4 osobe, a jedna osoba može sudjelovati samo u jednom timu te jedan tim može odabrati samo jedan poslovni slučaj.

Najbolje ocijenjeni radovi, uz uvjet adekvatnih rješenja, osvajaju novčane nagrade. Nagrada za prvo mjesto je 7.000,00 kuna, za drugo 4.000,00 kuna i za treće mjesto 2.000,00 kuna.

Prihvatite izazov i sretno svima!

Za eventualna pitanja vezana uz samu prijavu, slobodno se obratite na: ivona.jukic@oss.unist.hr

Obrazac za prijavu

Goals