Odjel

ODRŽAN PRVI EDU DAN

U četvrtak, 16. veljače 2023. godine, održan je prvi Edu dan u organizaciji Odsjeka za menadžment, trgovinu i turizam i Studentskog poduzetničkog inkubatora SPIK@.

ODRŽAN PRVI EDU DAN
Praksa u Tommy d.o.o. Split!

U četvrtak, 16. veljače 2023. godine, s početkom u 13:00 sati, u učionici 108, održat će informativni razgovori o obavljanju studentske prakse zainteresiranih studenata našeg Odjela s predstavnicima jednog od vodećih trgovačkih lanaca u Republici Hrvatskoj – poduzeća Tommy d.o.o. Split.

Praksa u Tommy d.o.o. Split!
NAJAVA GOSTUJUĆEG PREDAVANJA

Poštovani studenti!

Najavljujemo kako će u ponedjeljak, 16. siječnja 2023. godine s početkom u 16:00 sati u amfiteatru 113 Sveučilišnog odjela za stručne studije naš gost biti poduzetnik Dario Boras te vas pozivamo da sudjelujete na predavanju o rastu i razvoju inspirativne poduzetničke priče o Parkliu – pametnim parking rješenjima.

NAJAVA GOSTUJUĆEG PREDAVANJA