Čestitke kolegici

Čestitamo kolegici dr. sc. Mijani Matošević Radić na osvojenoj nagradi za njenu doktorsku disertaciju "Tourism and the convergence of economic growth in the European Union member states"...

SHIFT konferencija 2019

Studenti Sveučilišnog odjela za stručne studije i ove godine su sudjelovali na konferenciji SHIFT.

Dan nastavnih baza

Svečana proslava Dana nastavnih baza Sveučilišta u Splitu održana je 29. travnja na Ekonomskom fakultetu u Splitu.

Dodjela dodatne potpore za studente slabijega socioekonomskog statusa

Poziv za prijavu za dodjelu dodatne potpore za studente slabijega socioekonomskog statusa

Mijenja se porezni tretman Erasmus+ potpore

Dobra vijest za sve studente: mijenja se porezni tretman Erasmus+ potpore!

7. akcija dobrovoljnog darivanja krvi

Pozivamo studente i djelatnike Sveučilišta u Splitu, naše drage članove i sve ostale zdrave osobe od 18 do 65 godina starosti da se odazovu i u što većem broju podrže još jednu, 7. akciju dobrovoljnog darivanja krvi.