Raspored održavanja ispita u zimskom roku

Redovni zimski ispitni rok će se održati od 27. siječnja 2020. do 21. veljače 2020. godine. Prvi dio ispitnog roka traje od 27. siječnja do 8. veljače 2020., a drugi dio od 10. veljače do 21. veljače 2020. godine.

Obavještavaju se studenti da redovito prate obavijesti na web stranici jer su ispitni termini podložni promjenama.

Za sve navedene ispite prijavu ispita će obaviti Studentska služba.

Preddiplomski stručni studiji:

Natječaj za stipendije Sveučilišta u Splitu

Sveučilište u Splitu raspisuje Natječaj za stipendije

5. krug dodjele državnih stipendija u STEM područjima znanosti

Objavljena je rang lista 5. kruga dodjele državnih stipendija u STEM područjima znanosti. Više na sljedećoj poveznici.

4. krug dodjele državnih stipendija u STEM područjima znanosti

Objavljena je rang lista 4. kruga dodjele državnih stipendija u STEM područjima znanosti. Više na sljedećoj poveznici.

Odluka o rang listi kandidata za mobilnost osoblja

Povjerenstvo za rangiranje donijelo je Odluku o rang listi kandidata za mobilnost osoblja...

3. krug dodjele državnih stipendija u STEM područjima znanosti

Objavljena je rang lista 3. kruga dodjele državnih stipendija u STEM područjima znanosti. Više na sljedećoj poveznici.