Natječaj za dodjelu stipendija HŽ Infrastrukture d.o.o. redovitim studentima za akademsku godinu 2023./2024.

HŽ Infrastruktura d.o.o. odlučila je u akademskoj godini 2023./2024. dodijeliti 25 stipendija redovitim studentima završne (treće) godine prijediplomskih i obje godine diplomskih studija iz područja željezničkog prometa (5), strojarstva (5), građevinarstva (5) i elektrotehnike (10).

Sretan Uskrs

Prema odluci rektora prof. dr. sc. Dragana Ljutića, 7. travnja 2023. godine - Veliki petak je neradni dan. Nastava se neće održavati od 07. do 10. travnja 2023.

Sretan Uskrs
Studentice Sveučilišnog odjela za stručne studije oduševile na 5. konferenciji o novcu, poduzetništvu i investiranju

Deset studentica, inače članica Studentskog poduzetničkog inkubatora SPIK@ na Odjelu, dobilo je priliku sudjelovati, slušati i upijati aktualne teme hrvatskog poduzetništva, od savjeta kako se brendirati, kako prezentirati svoj poslovni model, kako zadržati vrhunske zaposlenike te kako uspješno voditi svoje poduzeće i konačno postati i ostati svoj gazda.

123468910Last