SVEČANE PROMOCIJE

Na Sveučilišnom odjelu za stručne studije dana 16.7.2022. bit će upriličene svečane promocije stručnih prvostupnica i stručnih prvostupnika.

SVEČANE PROMOCIJE
Molbe studenata

Prema Pravilniku o studijima i sustavu studiranja na Sveučilišnom odjelu za stručne studije, u periodu od 15. do 30. lipnja, zaprimat će se molbe...

Molbe studenata
Natječaj za Rektorovu nagradu

Raspisuje se natječaj za dodjelu Rektorove nagrade studentu pojedincu, skupini studenata, studentskom zboru, studentskoj udruzi ili drugoj studentskoj organizaciji Sveučilišta u Splitu u akademskoj godini 2021./2022., a za postignuća u akademskoj godini 2020./2021. (uključujući i bivše studente sukladno članku 1. stavku 2. Pravilnika).

Natječaj za Rektorovu nagradu
Sretan Uskrs!

Svim studentima i djelatnicima Sveučilišnog odjela za stručne studije želimo sretan Uskrs! Nastava se neće održavati od 15. do 18. travnja 2022.

Sretan Uskrs!
First567810121314Last