Stručni posjet tvrtki Adria Winch d.o.o.

Studenti specijalističkog diplomskog stručnog studija strojarstva Sveučilišnog odjela za stručne studije iz Splita, sudjelovali su u utorak, 28. studenoga 2017. stručnom posjetu tvrtke Adria Winch  d.o.o. u Splitu.

Stručni posjet je obuhvatio:

• upoznavanje s tvrtkom Adria Winch,
  • obilazak projektnog odjela i proizvodnog pogona tvrtke Adria Winch,
  • upoznavanje s proizvodima i proizvodnim programom,
  • upoznavanje s postupcima provjere ispravnosti proizvoda.

Posjet je organiziran u sklopu kolegija "Prijenosnici" i "Lake konstrukcije", pa su suorganizatori posjeta bili nastavnici Ivo Jerčić i Vladimir Vetma.

Stručni dio posjeta bio je obogaćen predavanjem prof. Jerčića. Tijekom predavanja pokazani su mnogi proizvodi iz proizvodnog programa tvrtke Adria Winch koji su u tom trenutku studentima bili dostupni.

U ime nastavnika i studenata, Odsjek za strojarstvo Sveučilišnog odjela za stručne studije iz Splita zahvaljuje se djelatnicima tvrtke Adria Winch d.o.o., direktoru gdinu. Nikši Iviću i gdinu. Alenu Kovaču na domaćinskoj atmosferi i organizaciji stručnog posjeta.

Radujemo se budućoj suradnji.