Radionice - Komunikacijske vještine

Centar za savjetovanje studenata Sveučilišta u Splitu ove je akademske godine pripremio niz radionica za studente čija je zajednička svrha rad na sebi.

Prve u nizu su dvije radionice na temu komunikacijskih vještina. Dobra komunikacija pretpostavka je dobrih međ‘uljudskih odnosa. Iako se komunikacija sama po sebi čini jednostavna, često puta dovodi do nerazumijevanja što može uzrokovati konflikte i frustracije u odnosima s ljudima. Iz tog razloga osmislili smo radionice na temu ključnih aspekata komunikacije: aktivnog slušanja i neverbalne komunikacije.

Broj sudionika je ograničen te je obavezna prijava. Moguć‡e se prijaviti na jednu ili obe radionice preko Facebook stranice Centra ili preko mail adrese savjetovanjeatunist [dotttt] hr.

Više informacija moguće je pronaći na sljedećoj poveznici.