Radionica - Natječaji u najavi za dodjelu potpore za nepoljoprivredne djelatnosti u ruralnim područjima- Podmjera 6.2. i 6.4.

U petak 2.6.2017. u našim prostorima održana je besplatna radionica za građanstvo i studente pod nazivom:"Natječaji u najavi za dodjelu potpore za nepoljoprivredne djelatnosti u ruralnim područjima- Podmjera 6.2. i 6.4." Odjel za stručne studije pružio je podršku organizaciji radionice.

Glavni organizatori i edukatori na ovoj besplatnoj radionici bili su Antonela Lozančić, dipl. oec.iz tvrtke Zobnica  i mr. sc. Lea Rajković, dipl.oec. iz tvrtke Natividad. Naši bivši studenti, a sadašnji zaposlenici navedenih tvrtki bili su temeljna poveznica ove suradnje. Studenti koji su slušali kolegij Fondovi EU također su prisustvovali radionici.