Završna konferencija u sklopu projekta "Unaprjeđenje i provedba stručne prakse na Sveučilišnom odjelu za stručne studije"

Ovaj četvrtak (09.03.2023), s početkom u 11:00 sati, Sveučilišni odjel za stručne studije će organizirati završnu konferenciju u sklopu projekta "Unaprjeđenje i provedba stručne prakse na Sveučilišnom odjelu za stručne studije".

Gostujuće predavanje Nadice Šalov, dipl. oec. na temu "Suvremene prilike i izazovi rada u računovodstvenom uredu"

Pozivamo Vas da dana 07.03.2023 g. (Utorak) s početkom u 17:45 sati u učionici KOP_I_002 Sveučilišnog odjela za stručne studije sudjelujete na gostujućem predavanju Nadice Šalov, dipl. oec. na temu „Suvremene prilike i izazovi rada u računovodstvenom uredu".

First1314151618202122Last